Марчук здивував прогнозом щодо «замороження» конфлікту на Донбасі

263
Колишній очільник СБУ, представник України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук спрогнозував, що Росія не «заморожуватиме» конфлікт на Донбасі попри численні заяви політиків і експертів про таку можливість.

За словами Марчука, Росія не планує стабілізовувати збройний конфлікт на Донбасі.
«Видно по всьому, особливо після Мюнхенської конференції, що Росія не проявлятиме зацікавленості в завершенні чи нормалізації ситуації на Донбасі. Кажуть, що може бути заморожений конфлікт. Це погано, але це своєрідна стабілізація. Але видно, що Росія не робитиме замороженого конфлікту на Донбасі, тим більше, підтягуючи крупні військові структури дуже близько до кордону», – підкреслив у коментарі Обозревателю екс-очільник СБУ.
Він зазначив, що Російська Рада Федерації дала президенту Владіміру Путіну дозвіл на застосування військ в Україні, а поблизу кордону з Україною триває накопичення військової сили.
«Вторгнення, як не здавалося б неймовірним, завжди може бути. Рада Федерації дала дозвіл ввести війська в Україну. Це значить, що вводяться всі структури, які передують вторгненню, – розвідка, сили спецоперацій, «зелені чоловічки». Те, що робить Росія, аж ніяк не свідчить, що вона готова йти на розв’язання ситуації», – запевнив представник України у Мінську.

Коментарi

Коментарiв