Клімкін: скільки ще в Україні триватиме війна

171
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін спрогнозував, що боротьба з російською агресією в доступній для огляду перспективі триватиме.

За словами очільника МЗС України, немає жодного «магічного» рішення, яке змусить Росію припинити дестабілізовувати ситуацію в Україні.
«Нам потрібно чесно сказати собі і суспільству: нам всім необхідно налаштуватися на те, що боротьба з російською агресією триватиме, вона не закінчиться ні завтра, ні післязавтра. Немає ніякого магічного способу досягти завтра якоїсь фантастичної угоди, після якої Росія припинить нас дестабілізувати», – підкреслив Клімкін, передає ZN.UA.
До того ж, він запевнив, що будь-який успіх України як демократичної європейської держави стане фундаментальним ударом по логіці кремлівської системи.
«Сказати, що Україна, де реально почалась центральноєвропейська цивілізація, де реально почалось православ’я у Центральній Європі, може бути ефективним європейським і демократичним центром на тлі претензій Росії на те, що нібито існує якась паралельна система цінностей, із окремою історичною і державною реальністю. Система, що іде корінням навіть не у Радянський Союз, а повертається до імперського мислення, – для Москви це нереально. Тому сьогоднішня Росія не зупинить послідовні дії з дестабілізації України», – заявив дипломат.

Коментарi

Коментарiв