НБУ відхрестився від інформації про відставку Гонтарєвої

164
Після більш ніж 2,5 років роботи у Національному банку України його очільниця Валерія Гонтарєва вирішила піти у відставку. Про це повідомили українські ЗМІ з посиланням на джерела в оточенні Президента.

Це уже не перша спроба Гонтарєвої залишити посаду очільниці НБУ. І, швидше за все, цього разу її прохання задовольнять. Про це пише «РБК-Україна», посилаючись на оточення Президента.
«Рішення ухвалено, шукають нового голову», – повідомили джерела видання.
Згідно з інформацією видання, «лава запасних» – тих, хто може замінити Гонтареву в НБУ, невелика. У списку претендентів є, кому цю посаду готували давно. Наприклад, екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Проте є й зовсім несподівані кандидати.
«Рішення щодо неї затвердили. Шукають нового голову. Вона не писала заяву, але заявила складу правління Нацбанку, що йде з посади», – підкреслив співрозмовник видання.
Щоправда, пізніше в НБУ прокоментували цю інформацію і заявили, що Гонтарєва не має наміру покидати свою посаду.
«Національний банк традиційно за місяць повідомляє про майбутні зміни в складі правління. Такого повідомлення не було, а, значить, інформація не відповідає дійсності», – ідеться у повідомленні.  
Слід зазначити, що це уже не перша спроба Гонтарєвої скласти із себе повноваження глави Нацбанку за понад 2,5 роки роботи в центробанку.
Незважаючи на вимоги парламентської опозиції, періодичних мітингів вкладників і проблемних позичальників, конфліктів з власниками банків, президент Петро Порошенко не наважувався подати подання на зняття Валерії Гонтарєвої.

Коментарi

Коментарiв