СБУ допитає Савченко через скандальну поїздку до бойовиків

116
Радник очільника Служби безпеки України Юрій Тандіт повідомив, що СБУ планує в найближчі дні допитати народного депутата Надію Савченко.

«У нас дуже багато запитань, ми чекаємо Надію Савченко до себе «в гості». Звичайно, ми будемо її опитувати, в тому числі в одній із кримінальних справ як свідка. Тим більше, що вона спілкувалася з представниками незаконних військових формувань. І ми, звичайно ж, будемо ставити їй дуже багато запитань», – підкреслив в ефірі112 Тандіт.
Коментуючи поїздку Савченко на контрольовані бойовиками території, він наголосив, що вони не є корисними для звільнення українських полонених.
«На жаль, будь-який такий візит перетворюється на маніпуляцію свідомістю людей. Дуже делікатна тема, максимально політизована. Нам заважають такі візити робити все, щоб хлопці звільнялися», – заявив радник очільника СБУ.
Крім того, він додав, що Надію Савченко «використовують фактично спецслужби Росії».
Нагадаємо, 24 лютого сайт «ДНР» повідомив про приїзд на контрольовані ними території українського політика Надії Савченко разом із керівником українського центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимиром Рубаном. Пізніше Савченко підтвердила інформацію про свій візит на непідконтрольні Україні території, назвавши це «свідомим ризиком» задля визволення українських полонених. 

Коментарi

Коментарiв