Оприлюднено скандальні факти з «п’яного» минулого Савченко

161
Колишній радник міністра оборони України Олександр Данилюк з посиланням на розповіді товаришів Надії Савченко по службі заявив, що під час служби у миротворчому контингенті в Іраку нардеп прославилася низкою скандалів, і була комісована з лав Збройних Сил України у зв’язку з психічними розладами.

Про це Олександр Данилюк заявив в ефірі skrypin.ua.
За його словами, колишній командир батальйону 95-ої аеромобільної бригади, під командуванням якого була Надія Савченко, під час миротворчої місії в Іраку, називав її «суцільною проблемою».
Крім того, колишній радник міністра переказав розповідь офіцера про святкування екс-військовослужбовця 8 березня в Іраці.
«За його словами, вона напилася, потім сказала: «Ви мене вітаєте з 8 березня, а я не жінка – я солдат». Потім вона втекла невідомо куди, дзвонила своїй сестрі Вірі і говорила, що її захопили арабські терористи і вимагають вивести український контингент. Після цього її знайшли п’яною і привезли назад», – розповів Данилюк.
Крім того, він запевнив, що цю історію підтвердили «серйозні люди» з Головного управління розвідки Міноборони, які були свідками інциденту з п’яною льотчицею.
Після інциденту вже тверезу Савченко запитали – що ж тоді насправді сталось. На що вона відповіла, що арабські терористи викрали її сестру Віру і вимагали, аби Україна вивела війська з Іраку.
 
Оскільки забрати у неї зброю не мали права, тому що вона військовослужбовець, після цього інциденту прийняли рішення спиляти бойок (деталь на автоматі – ред.) на автоматі Савченко.
Також Данилюк зазначив, що військові по службі стверджують, що після того інциденту Надію Савченко було комісовано з ЗСУ у зв’язку з неповною службовою невідповідністю, оскільки мала певні психічні розлади.
«Це інформація, яку я не перевіряв, але чув від стількох людей, що не міг не поділитися», – підкреслив екс-радник міністра оборони.

Коментарi

Коментарiв