Савченко допитали в СБУ за статтею про тероризм

171
Радник очільника СБУ Юрій Тандіт пояснив, чому спецслужба взялася за позафракційного народного депутата Надію Савченко через її поїздку на окупований Донбас, а також розповів, чому затримано керівника «Офіцерського корпусу» Володимира Рубана, який разом із Савченко напередодні їздив на окупований Донбас.

«Нині дуже багато шуму навколо поїздки народного депутата Надії Савченко в супроводі Володимира Рубана до Донецька. В рамках кримінального провадження за статтею «тероризм» опитувалася у тому числі й Надія Савченко», – підкреслив в ефірі 5 каналуТандіт.
«Спілкуючись із представниками незаконних формувань за лінією зіткнення, вона як носій таємниці виносить звідси дуже багато інформації. Вона, неуповноважена Україною, веде перемовини з терористами, вона робить дуже багато піару», – наголосив радник очільника СБУ.
Крім того, він укотре заявив, що депутаткою маніпулюють з боку російських спецслужб.
«Ми бачили, скільки там було російських ЗМІ, як готували цю поїздку і як її підносили. Фактично, це удар по нам усім», – зазначив високопосадовець.
Коментуючи затримання Володимира Рубана він підкреслив, що у цьому випадку можна говорити про те, що «дійсно компетентна структура опитує його, враховуючи, що є так званий наказ 415 про порядок перетину лінії зіткнення».
«У нас до нього дуже багато питань. Він повинен нам розповісти, яким чином він заїхав до Донецька, хто його там супроводжував, на яких машинах він переміщався, з ким він спілкувався», – підмітив Тандіт.
Нагадаємо, 24 лютого українська льотчиця Надія Савченко разом із керівником центру звільнення полонених «Офіцерський корпусу» Володимиром Рубаном здійснили поїздку у так звану ДНР.

Коментарi

Коментарiв