У КМДА знали, що обвалений Шулявський міст був у передаварійному стані

261
Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що обвалений напередодні Шулявський міст після двох пожеж міст був у передаварійному стані, тому його планували ремонтувати уже цього року.

Експерти Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій та  Інституту експертного проектування проведуть дослідження, аби з’ясувати, чи можна нині користуватися Шулявським мостом. Про це УНІАН повідомили у прес-службі КМДА.
«Міст старий, під ним також було дві пожежі. Після них шляхопровід обстежували (остання пожежа сталася 2012 року – ред.) і тоді визначили, що він у передаварійному стані, але може експлуатуватися. І ми планували ремонтувати його цього року», – підкреслив Кличко.
Як він зауважив, тут проведуть випробування з технікою. Після цього є два варіанти: або перекривати рух шляхопроводом, або дозволити обмежений рух.
Крім того, міський голова доручив перевірити всі МАФи, розташовані біля об’єктів транспортної інфраструктури і прибрати незаконні споруди.
«Усі МАФи у Києві, що встановлені під мостами, під об’єктами транспортної інфраструктури, в підземних переходах, – мають бути демонтовані. Вони несуть потенційну загрозу», – зазначив київський очільник.
Аварійні служби уже демонтували зовнішню конструкцію пішохідної частини, яка обвалилася.
Нагадаємо, ввечері 27 лютого у Києві частково обвалився Шулявський міст. Ніхто не постраждав. Відзначимо, що конструкції шляхопроводу сильно постраждали від двох пожеж на ринку секонд-хенду, що знаходився під ним. Остання трапилася навесні 2012. Після того міст тримався на тимчасових опорах без капітального ремонту, а ринок прибрали.
 

Коментарi

Коментарiв