На повернення Донбасу нам вистачить місяця – «кривавий пастор»

228
Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов, відомий у народі як «кривавий пастор», заявив, що українська армія стала значно сильнішою ніж гібридні російські війська. За його словами, це ЗСУ продемонстрували у боях на Світлодарській дузі та в районі Авдіївки.

«При нинішній розстановці сил нам досить місяця, щоб повністю очистити територію Донбасу. Але є одне питання: в разі початку такої визвольної операції, скільки своїх дивізій виставить проти нас Росія? У цьому головна проблема. Коли розраховуєш сили і засоби для проведення наступальних операцій, потрібно чітко розуміти, скільки сил і коштів у твого ворога», – підкреслив в інтерв’ю Цензор.net Турчинов.
«Ми постійно відстежуємо їх дії: щоденний завезення техніки, зброї, найманців і контрактників. Але в цих озброєних підрозділів головне завдання – у разі нашого наступу протриматися кілька діб до підходу основних сил російської армії», – пояснив очільник РНБО.
За його словами, важливо зрозуміти, що Україна воює не з сепаратистами – проти нас веде війну Російська імперія, яка має велику армію та ядерну зброю.
Турчинов переконаний, що перемога буде за Україною, однак «це не буде бліцкриг».
«Сильна армія не можлива без сильної економіки. Тому сьогодні один із пріоритетів – нарощування нашого економічного потенціалу, який безпосередньо пов’язаний із оборонним потенціалом. Сильна економіка України, а також пов’язане з цим поліпшення стандартів життя українців, – це найважливіші фактори, необхідні для звільнення окупованих територій як Донбасу, так і Криму», – підсумував високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв