«Наслідує Путіна»: у розлученні Януковича помітили цікаву деталь

177
Російський публіцист Владімір Голишев зауважив, що президент-утікач Віктор Янукович своїм розлученням фактично повторив подібний крок президента Росії Владіміра Путіна.

Нагадаємо, нещодавно екс-президент України Віктор Янукович заявив, що розлучився з дружиною Людмилою після 45 років подружнього життя. Нині він живе у неофіційному шлюбі із сестрою своєї колишньої кухарки, разом з якою утікав з України.
Як зауважив Голишев, для публічної людини розлучення взагалі є «абсолютно абсурдним».
«Розлучення з дружиною, з якою він прожив 45 років, – якоюсь мірою, це наслідування Путіну. Тому що Путін теж розлучився з дружиною, з якою прожив приблизно такий же термін», – висловив думку у коментарі Обозревателю публіцист.
За його словами, стриманий політик ніколи не намагається розповісти про те, «хто зігріває його ліжко».
«Є дружина першої особи або просто публічної особи. Сім’я як інститут для політика завжди має символічне значення», – підкреслив він.
Щоправда, є і винятки. Як зауважив Голишев, президент Франції Саркозі «чесно тягнув лямку сімейного життя до виборів», а вже ставши президентом, розлучився, щоб одружитися з іншою жінкою.
«Це, звичайно, поведінка нетипова. Але це поведінка зрозуміла, тому що в людському житті таке трапляється. Але незрозуміло, коли перша особа – в даному випадку я маю на увазі Путіна – бере і розлучається просто так, не для того, щоб одружитися з іншою жінкою», – підсумував публіцист.

Коментарi

Коментарiв