Частина Донбасу стала більш українською. Заслуга влади в останню чергу – Скрипка

185
Лідер гурту «Воплі Відоплясова», український музикант і громадський діяч Олег Скрипка переконаний, що частина Донбасу стала більш українською, проте заслуга влади тут – в останню чергу.

За словами Скрипки, з перших днів війни, ще до того, як набрав обертів волонтерський рух, у нього виникла нав’язлива думка їхати на фронт і допомагати людям, які воюють.
«Тоді ми ще не розуміли, що це таке. Хотілось їхати на фронт, виступати там. І все суспільство так відреагувало, майже все. І цей рух врятував країну. Війна зробила нас сильнішими, ці випробування загартовують націю. Якщо ми вийдемо з перемогою – а ми віримо в цю перемогу, ми її чекаємо – ми вийдемо дуже сильним народом насправді. Ми нарешті зможемо народити лідерів, які нам потрібні, щоб країну повести в те омріяне майбутнє. Кожен буде на своєму місці робити свою справу, і так нарешті зафункціонує держава», – підкреслив в ефірі Радіо Свобода музикант.
Він констатував, що сьогодні підконтрольні Україні території стали більш українськими в культурному плані, ніж були три роки тому.
На його думку, це в першу чергу, заслуга волонтерів, військових, артистів, а вже потім – держави.
«Може, мені так хочеться бачити, але мені здається, що український Донбас зараз виглядає набагато краще, ніж до війни. Я бачу, що там усе росте, я їздив туди, коли там ще було тепло, комбайни збирали урожай, люди випасали корів, працюють магазини, базари – і все це за десять кілометрів від фронту», – наголосив співак.
Водночас він визнав, що коли тимчасово непідконтрольні території Донбасу таки повернуться до складу України, «ці території мають бути територіями інтенсивного розвитку, саме туди треба шукати інвестиції».

Коментарi

Коментарiв