Марина Данилюк: У проект «Надя-Захар-Плотва» вливають неміряно грошей

227
Кілька днів не покидає думка, щоби дурь кожного було чітко видно, треба просто випустити цю людину в маси і дати камери. А потім «помедленнне, пожалуйста, я записываю».
Не так давно країна дізналась, що в рядах нічим не примітних кнопкодавів є такий собі Артеменко – миротворець і можливо, Трамп местного разлива) Вайлуватого блондина з бігаючими очима щодня цитують по кілька разів на день. Але кожна деталь має значення. Особа, яка просуває плани з замирення з Росією і має великі політичні амбіції виявилась консервою третього сорту. Троє із чотирьох дітей Артеменка мають громадянство Канади і США. У самого блондина їх кілька.
Чи може людина, яка прилаштувала в кращі світи власні сперматозоїди і самого бути провідником змін в Україні? Ні. Цікава деталь також виявилась і у вчорашніх списках Вікторії Сюмар про московських літунів. Артеменко нормально так літає до Москви, як і Бойко, Мураєв і Льовочкін.
Є такі собі нардепи Лещенко і Заліщук. Учора мережу порвало оголошення, де оця парочка проводить семінари в Полтаві у якості топ-політиків. Я за те, щоби кожна людина любила себе, але фак, який топ-політик? Всі хто хоч трішки працював у медіа знають, що топ-політики – це ті, хто формує повістку дня. Це президент, це спікер, це міністри, це лідери фракцій, це ключові політики, думка яких важлива і впливає та стан речей. Чи є Лещенко і Заліщук топ політиками? Ні. Ще раніше до квартирних зашкварів вони могли претендувати на другий ешелон, однак зараз – це стабільний третій. Трішки вище ніж Артеменко і Савченко, але дуже низько. Одна у треба віддати належне самопіару цих двох – те, що у столиці бракований товар, у провінційній нерозбалуваній Полтаві може цілком зійти і за VIP.
Савченко. Рівно півроку знадобилося баришні, аби рейтинг довіри в 11% розміняти на статус банальної курки-бройлерші. Коли слухаєш черговий перл Наді чи спостерігаєш за турне в ОРДЛО, є жаль лиш з одного приводу. Два роки боротьби за курку коту під хвіст. Двох маститих грушників Александрова та Єрофєєва обміняли на жінку, яка зараз фактично піарником ідеї Росіі по легалізації псевдореспублік ОРДЛО, надання їм статусу «повноцінних учасників переговорів» і поступового проекту виведення РФ із-під санкцій. Бо завжди можна заявити, що ми там ні при чому, це громадянський конфілікт між двома альтернативними владами: київською і на Донбасі. До слова, у бройлерші з’явилось чимало ботів, які топлять за підопічну в кожному пості. Раніше таку активність виявляли хіба співрозмірно міхоботи чи юлеботи. Це ознака, що в спільний проект «Надя-Захарченко-Плотва чудова команда» впливають неміряно грошей.

Коментарi

Коментарiв