Візит Савченко до «ДНР» – спецоперація за гроші Медведчука – Фейгін

168
Колишній адвокат народного депутата України Надії Савченко Марк Фейгін висловив думку, що її поїздки на окупований Донбас можуть бути спецоперацією лідера «Українського вибору», кума російського президента Віктора Медведчука за узгодженням із владою Росії.

«На мій погляд, це спецоперація на гроші Медведчука за погодженням з Луб’янки. Саме з Луб’янки (мається на увазі будівля ВСБ Росії на Луб’янській площі в Москві). Подібний виїзд Савченко не міг замикатися тільки на Суркові», – підкреслив в інтерв’юУкрінформу Фейгін.
«На жаль, пані Савченко Надія Вікторівна знову проявила себе недалекою людиною. І це сумно. Сталося те, про можливість чого я говорив раніше. Вона потрапила під вплив людей, інтереси яких замикаються не в Україні, й активно використовується ними в їх тактичних цілях. Тут загострення під Авдіївкою, постійно нові трупи, складні питання, пов’язані з блокадою, а вона їде на окуповану територію. Розцінюю цей крок як провальний», – наголосив адвокат.
«Наскільки сама Надія залучена в ситуацію, не знаю, але її сестра Віра – дуже щільно. А вже через неї – вихід на Медведчука. І Рубан – теж людина Медведчука. Упевнений, що справі звільнення полонених все це тільки шкодить», – зауважив екс-захисник Савченко.
Нагадаємо, 24 лютого позафракційний народний депутат Надія Савченко поїхала у так звану ДНР, де разом з представниками бойовиків відвідала колонії, в яких утримують українських полонених.

Коментарi

Коментарiв