США не вмовлятимуть Путіна, просто виставлять рахунок за «погром» Донбасу – експерт

203
Політичний експерт Володимир Цибулько висловив думку, що Росії нема чого запропонувати США: поки що всі її дії ведуть до того, що вона буде ізольована й доведена до економічного краху.

Відповідну думку політолог висловив, оцінюючи заклик США в ООН до Росії вплинути на сепаратистів та дотримуватися Мінських домовленостей.
«Логіка дій нової команди Трампа поки що продовжує логіку дій команди Обами. Зрозуміло, що Росія фактично кожними своїми діями, кожною ескалацією на Донбасі чи бомбардуванням у Сирії погіршує переговорні умови. В логіці Путіна, що, варто визнати. йому завжди вдавалося з європейськими партнерами, присутній момент того, що саме завдяки алогічній ескалації він змушував із ним домовлятися», – підкреслив у коментарі Слову і Ділу Цибулько.
«Коли хуліган починає громити вікна, його починають умовляти припинити. США не збираються вмовляти Путіна. Вашингтон лише «виставить рахунок» після «погрому вікон», – зауважив експерт.
«Заяви про дружбу та союз із Росією – частина політичної психотерапії, яка була потрібна на той момент. На переході від однієї адміністрації до іншої треба було якось заспокоювати Путіна, давати певні оптимістичні сигнали, що з ним хочуть говорити. Тоді в Кремлі поводяться дещо обережніше», – стверджує фахівець.
Крім того, він висловив переконання, що Путін циклічними ескалаціями на Донбасі фактично розраховує пришвидшити прямі переговори з Трампом.
«Однак для Трампа Росія не є настільки важливою, аби вестися на це. РФ станом на минулий рік була 13-ю економікою світу. В цьому році вона може бути на 17-му місці. Країна, яка не входить навіть до економічної десятки, але вимагає до себе занадто багато уваги, виглядає як країна-вигнанець. Цивілізований світ, відповідно, починає оформляти РФ постійне місце вигнанця-психопата», – резюмував політолог.

Коментарi

Коментарiв