«За що їй дали Героя?»: ветеран АТО про «російський полон» Савченко

288
Колишній командир підрозділу батальйону «Донбас» Дмитро Куліш, який побував у в’язниці «ДНР» після боїв під Іловайськом, заявив, що народна депутатка України Надія Савченко під час свого російського полону перебувала в особливих умовах у порівнянні зі звичайними українськими військовополоненими, які потрапили у катівні ворога. А звання Героя України вона отримала незаслужено.

Куліш підкреслив, що в полоні всього перебувало понад півтори тисячі військовослужбовців Збройних Сил України.
«Ніхто не міг себе так вести, як Савченко в полоні, ніхто не знаходився у таких умовах, у яких перебувала Савченко… Півтори тисячі сидять так, а вона – по-іншому», – наголосив в ефірі Обозреватель.Live ветеран АТО.
«Я пройшов зі своїми хлопцями полон, але ніхто з нас себе так не вів… Так, я міг крикнути «Путін» і те, що вона робила на суді. Я міг це вигукнути один раз, а назавтра про мене вже ніхто б і не згадав», – зауважив боєць.
Також він нагадав, що після звільнення Савченко отримала звання Героя України. Проте, переконаний Куліш, серед  бійців АТО є більш гідні порівняно з Надією претенденти на високу державну нагороду, яку вони так і не отримали.
Зокрема, він згадав про парад військовополонених ЗСУ в Донецьку: «Там одні достойні».
«В Україні забули про бійців АТО, які там підірвали себе гранатою, які знищили військову техніку, а їм ніхто не дає Героя України… Це що, не геройський вчинок?», – підкреслив військовий.

Коментарi

Коментарiв