Насіров завдав Україні збитків на 2 мільярди – Холодницький

283
Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький заявив, що його відомство клопоче про відсторонення глави Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Холодницький підкреслив, що Роман Насіров заподіяв збитків державному бюджету більше, ніж на 2 мільярди гривень.
«Слідство вважає, що діями Романа Насірова завдано збитків державному бюджету на понад 2 мільярди гривень. На даний час прокурорам доручено підготувати клопотання про обрання запобіжного заходу щодо глави фіскальної служби Насірова, а також про відсторонення його від посади», – зауважив очільник САП, передає 112.
Він наголосив, що оголошення Насірову підозри ще не означає звинувачення, для цього у НАБУ є два місяці в рамках досудового розслідування, тобто до третього травня 2017 року.
«Прокурори визнали докази детективів достатніми для оголошення підозри. На нараді, яка передувала всім цим подіям, пообіцяли, що вони протягом тих 2-ох місяців його завершать. Я, як керівник САП і процесуальний керівник у цьому виробництві, заборонив розголошення будь-яких даних досудового розслідування», – зазначив високопосадовець.
«Я проти розслідування у прямому ефірі. Коли буде клопотання про обрання запобіжного заходу або відсторонення від посади, буде повідомлення додатково», – підсумував прокурор.

Коментарi

Коментарiв