НАБУ йде війною – журналісти і експерти про затримання Насірова

192
Низка журналістів і політичних експертів прокоментували новину про затримання очільника Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Нагадаємо, 2 березня в Національному антикорупційному бюро України повідомили про затримання Романа Насірова за «справою Онищенка». Очільник ДФС підозрюється у вчинені дій, які завдали державі шкоди на суму у 2 мільярди гривень.
Адвокати Насірова стверджують, що він отримав повідомлення про своє затримання уже після того, як потрапив до реанімації з інфарктом, і перебував у непритомному стані.
«Підозру Насірову вручили. Але які ж ці «королі життя», вибачте, сцикливі, як до справи доходить. Воно ж так НАБУ злякалося, що, мабуть, було готове під себе сходити, аби лише тяжкохворим здатися. Гидота», – пише очільник Центру протидії корупції Віталій Шабунін, передає Liga.net.
«Затримання Насірова – ще не перемога. Показовими будуть наступні кілька днів – суд, обрання запобіжного заходу. Це перше. Друге ж, це сам процес притягнення до відповідальності чиновника такого рангу. Чи можливо буде це зробити в умовах протухлої від корупції системи? І найголовніше, як заграють зараз ті, хто ставив Насірова на таку посаду? Як вестиме себе ГПУ, яка у відвертих контрах із НАБУ?», – зауважив журналіст Іван Гребенюк.
«Ну все, тепер НАБУ крутіше за «Правий сектор». Якщо завтра раптом заарештують Петра Олексійовича, то імена детективів кожного дня згадуватимуть у молитвах, і в кожному селі поставлять героям пам’ятники за життя», – іронізує волонтер Юрій Касьянов.
«Щойно отримав новину про те, що НАБУ затримує Насірова! Повільно, але Україна таки змінюється… Навіть якщо Порошенко почне витягувати його через суд, боротьба все одно почалась!», – пише колишній заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе.

Коментарi

Коментарiв