Олександр Кочетков: НАБУ як інструмент помсти Порошенка

253
НАСІРОВА ПРЕСУЮТЬ ЧЕРЕЗ «ЗРАДУ».
Зрозуміло, головна новина – медично-корупційні пригоди глави фіскальної служби Насірова. НАБУ, мало не штурмувавши урядову клініку в Феофанії, вручило йому підозру про вчинення злочину. І з Насіровим негайно стався інфаркт – чи то справді перехвилювався, чи то похапцем іншої відмазки не придумав.
Нарешті прорізався у НАБУ інтерес до чиновників високого рівня  – хочеться аплодувати. Якби не одна обставина. Насірова пресують не за те, що його відомство вважається одним з найкорупційніших. Не за те, що там триває рекет щодо бізнесменів в кращих традиціях Януковича. Не за те, що на митницях як панувало беззаконня і контрабанда, так і панує. Не за те, що ані податкова система, ані саме відомство не повертаються обличчям до платника податків. Не за каламутну власність Насірова за кордоном. Зрештою, не за те, що Насіров намагається перетворити свій центральний офіс на укріплену фортецю, якій тільки зенітного озброєння не вистачає.
Ні, за Насірова взялися тому, що його відомство, виявляється, реструктуризувало борги бізнесмена-втікача Онищенка! Який спочатку, захлинаючись, обслуговував Президента (за що і отримав податкові преференції!), але потім побив горщики з Порошенком і тепер вивалює на нього компромат.
Тобто НАБУ виглядає інструментом тривіальної президентської помсти за корпоративну «зраду»! І боротьба з корупцією тут на двадцять п’ятому місці!
До речі, аналогічна ситуація і в «Укрзалізниці», де СБУ проводить масштабні обшуки. Так, там явно є, що шукати і розслідувати, але чомусь така активність підпорядкованої Президенту спецслужби проявилася лише тоді, коли позначився владний конфлікт між міністром інфраструктури Омеляном та його одіозним підлеглим керівником «Укрзалізниці» Балчуном. І в цьому конфлікті Президент підтримує Омеляна, а прем’єр-міністр Гройсман – Балчуна.
Відповідно, Порошенко за допомогою силовиків вирішив показати, хто в домі господар.
Такі вибірковість і суб’єктивність катастрофічно нівелюють давно назрілі антикорупційні дії. І однозначно характеризує нашу клептократичною-олігархічну владну систему як наскрізь гнилу.

Коментарi

Коментарiв