Я нікуди не збирався тікати – Насіров уперше заговорив після госпіталізації

245
Відсторонений очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров уперше після своєї госпіталізації зробив заяву.

Уранці 4 березня у своєму Facebook Насіров запевнив, що не імітує захворювання і не збирається відлежуватись на лікарняному ліжку чи їздити на лікарняному візку.
«У мене достатньо власної гідності та поваги до Закону, і тому я налаштований з часом піти до суду та особисто взяти участь у засіданні, на якому розглядатиметься міра запобіжного заходу щодо мене», – підкреслив він.
Він пообіцяв, що доведе безпідставність та абсурдність звинувачень, в тому числі – і в суді.
«Коли саме, – це залежить від лікарів, сподіваюся, їм вдасться за короткий час завершити реабілітацію, і тоді я зможу фахово в суді публічно розгромити усі надумані звинувачення. Не робіть з мене цапа-відбувайла», – наголосив відсторонений очільник Державної фіскальної служби.
Крім того, він заявив, що нікуди не збирався тікати і називає себе патріотом України, а до лікарні потрапив через важку роботу.
«Насправді, робота важка, і працював на межі. Прикро, що організм не витримав раптового психологічного тиску. Але, повторюся, я зацікавлений поскоріше вирватися з лікарні, аби доказати недолугість висунутих звинувачень», – підсумував Насіров.

Коментарi

Коментарiв