НАБУ звинувачує нардепів у порушенні закону через справу Насірова

231
Національне антикорупційне бюро України заявило, що народні депутати, які перешкоджали співробітникам НАБУ доставити очільника ДФС Романа Насірова на обстеження до спеціалізованої медичної установи, порушили закон.

У НАБУ стверджують, що з моменту затримання впродовж 72 годин підозрюваний перебуває під вартою і будь-яке перешкоджання діям детективів може тягнути за собою кримінальну відповідальність.
«Національне антикорупційне бюро України закликає народних обранців надалі не перешкоджати законній діяльності правоохоронців. Факти перешкоджання діям співробітників Бюро зафіксовані на відео. Дані матеріали будуть в подальшому передані до компетентних органів з метою надання правової оцінки незаконним діям народних депутатів», – ідеться у повідомленнівідомства.
Уранці 4 березня Обозреватель оприлюднив інформацію про те, що Насірова викрали прямо з лікарні «Феофанія». До цього йому нібито ввели невідомий препарат і без дозволу лікарів відвезли в невідомому напрямку.
Близько 12:30 стало відомо, що відстороненого голову ДФС Романа Насірова доставили в Інститут кардіології імені Стражеска.
Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Гліб Загорій заявив, що тільки двоє працівників Національного антикорупційного бюро пред’явили свої посвідчення, решта у формі НАБУ – не показали.
За його словами, лікарі відмовилися показати якісь документи про стан Насірова.
«Те, що я побачив, – Роман у несвідомому стані, відчуття таке, що він в стані легкого наркозу. Неформально поцікавився у лікарів, який у нього стан, вони сказали – стабільний, тиск непоганий порівняно з двома днями погіршення здоров’я, пульс непоганий», – запевнив нардеп.

Коментарi

Коментарiв