Шкіряк спрогнозував чергову спробу дестабілізації України Росією уже в березні

211
Радник очільника МВС Арсена Авакова Зорян Шкіряк спрогнозував, що уже в березні буде чергова хвиля дестабілізації ситуації в Україні, за якою стоїть Росія.

Про це радник Авакова заявив в ефірі Еспресо.TV, відповідаючи на питання щодо чергової хвилі дестабілізації ситуації в Україні, за якою стоїть Росія.
«Росія протягом двох із половиною років і донині максимально здійснює брутальні кроки щодо дестабілізації України. Що стосується їх інтенсивності, то вони залежать від політичного контенту і періоду, в якому перебуває Україна», – підкреслив Шкіряк.
«Згідно з нашою оперативною інформацією на нараді, яка відбулася наприкінці 2016-го за участі помічника президента РФ Суркова з представниками російських спецслужб, визначалися плани подальшої дестабілізації ситуації в Україні в період від кінця лютого до кінця березня», – зазначив посадовець.
За його словами, це пов’язано з активізацією політичного сезону, перш за все у Верховній Раді.
Крім того, як він зауважив, так уже склалося, що пізня осінь і рання весна є найсприятливішими періодами для спроб розхитування ситуації шляхом проведення різних політичних акцій.

Коментарi

Коментарiв