Порошенко заговорив голосом Путіна – журналіст

256
Заступник генерального директора кримськотатарського каналу ATR Айдер Муждабаєв прокоментував одну з останніх заяв Президента України Петра Порошенка, у якій той натякнув на своє обурення нещодавніми акціями протесту.

Раніше під час зустрічі з робітниками Харківського тракторного заводу Порошенко заявив: «Хтось дуже хоче розхитати човен, комусь дуже хочеться з прапорами походити по проспектах, вигукуючи «геть!», оскільки працювати не вміють. Нічого, навіть собачої будки в житті не побудували, і закликають до дестабілізації ситуації в державі … ми не дозволимо це робити, нам із такими не по дорозі. Робоча Слобожанщина разом із робочою Галичиною, робоча Полтавщина разом із робочою Одещиною, об’єднавшись усі, ми, українці, будемо робити все для того, щоб реформувати країну, робити її багатшою, збільшувати потужність виробництва, вийти на дуже важливі результати реформ».
«Що це? На кого розрахована така риторика? Який «човен»? Яка «собача будка»? Яка ще «робоча Слобожанщина…» із вуст найбільшого олігарха? Порошенко що, російських піарників у себе працевлаштував? Дуже схоже. Тому що вважати народ такими кінченими дебілами можуть тільки вони. Це дуже знайомий для мене стиль, я все це в Росії чув. Вуха в’януть. Неймовірно. Тупо. Найм’якша оцінка – ідіотизм», – підкреслив у статті для Української правди Айдер Муждабаєв.
«Петро Олексійович, ви чого? Станьте біля дзеркала – і по щоках себе, по щоках. Приходьте у себе. Українці не росіяни, ви в курсі цього факту?», – зауважив журналіст.
За його словами, через три роки після Майдану Порошенко пропонує народу абсолютно путінську «патріотичну туфту» – замість реальних реформ, замість боротьби з корупцією.
«Ви, схоже, ох*еніли зовсім, хлопці на Банковій. Українцям таку парену ріпу НЕ впариш, вони терпіти до себе таке ставлення, як до розумово відсталих, довго не будуть. Чи не перетворюйтеся в клуб політичних самогубців, це моя вам абсолютно добра порада», – підсумував блогер.

Коментарi

Коментарiв