У Києві кипить будівництво, проти якого відкрили два кримінальних провадження

345
Громадська активістка Олена Терещенко-Єскіна повідомила, що в урочищі Гончарі-Кожум’яки триває будівництво ЖК «Подол-Град», попри те, що місяць тому поліція зупинила його як незаконне і відкрила два кримінальні провадження.

«Київ вирішили доконати остаточно. Замало було злочинної забудови заповідного урочища «Гончарі-Кожум’яки» (історичної місцевості, відомої з часів Київської Русі) 3х-5-ти поверховими «воздвиженськими» котеджами, вочевидь, непомітний був скандал, оскільки зараз Максим Микитась («державна» корпорація «УКРБУД») повним ходом протиправно зводить тут 9-поверхові потвори, нахабно знищуючи охоронний ландшафт київських гір. Мінкульт, ау! Що відбувається?», – підкреслила у своєму Facebook Єскіна.
Вона повідомила, що написала звернення, щоб з’ясувати, який чиновник підписав вирок історичній місцевості у серці Києва.
«І не кажіть про необхідність термінового накладення якогось мораторію на забудову у центральній частині Києва, потрібно просто виконувати Закон та нести кримінальну відповідальність за його порушення. Є чинний генплан – Конституція міста, який ніхто не скасовував! І покарання за його невиконання має бути невідворотнім та дуже суворим!», – підсумувала активістка.

Коментарi

Коментарiв