Бідний, бідний Вова Путін – російський політик пророкує Путіну «собачу смерть»

209
У 64-ту річницю смерті Йосипа Сталіна колишній віце-прем’єр Росії Альфред Кох спрогнозував, що президента Росії Владіміра Путіна чекає аналогічний кінець.

«Сьогодні 64 роки як здох Сталін. Здох на вершині влади, обожнюваний мільйонами людей у всьому світі. Здох як собака, кинутий своїми прислужниками здихати без друзів, без рідних, без навіть лікарської допомоги. Він помирав довго і болісно, кілька днів, валяючись на підлозі, у власних нечистотах», – зазначив у своєму Facebook Кох.
Він додав, що коли ховали Сталіна – люди ридали і давили один одного, аби лиш подивитися на «труп Господаря».
Кох підкреслив, що долі родини Йосипа Сталіна після його смерті не позаздриш – сина відправили до в’язниці, помер він молодим. А донька втекла з СРСР до США, де померла у психіатричній лікарні.
 
Також політик зауважив, що кінець Сталіна був логічним, і жодного іншого кінця у такій історії бути не могло. Через три роки після смерті всі пам’ятники вождя були скинуті, а його самого прокляли.
«Бідний, бідний Вова Путін. Хлопчик із ленінградської комуналки. В якому зі своїх палаців ти помреш, кинутий усіма, у власних нечистотах, старий і безпомічний «напівбог», проклятий двома поколіннями людей, у яких ти відняв майбутнє і яким понівечив долю», – підсумував Кох.

Коментарi

Коментарiв