Адвокати Насірова хихочуть над тим, що професійно обдурили всіх – Найєм

271
Народний депутат України Мустафа Найєм розповів, що адвокати відстороненого очільника ДФС Романа Насірова вихваляються тим, що вдалося обдурити час і дотягнути 72 години.

Про це Найєм написав у своєму Facebook, перебуваючи у приміщенні Солом’янського суду.
«Навколо ходять адвокати підозрюваного, сам клієнт – в залі поруч. Адвокати усіма силами намагаються довести, як несправедливо НАБУ і як важко клієнту. Окрема пісня – хихочучи хвалитися, як хитро вдалося обдурити час і дотягнути 72 години. Взагалі, «спритність рук» ніхто особливо не приховує», – підкреслив нардеп.
За його словами, якщо подібні трюки відбуваються на очах у мільйонів людей з обдуреними очікуваннями, то це може завершитися плачевно.
«Я не знаю, чим закінчиться ця ніч, цей суд, цей процес, але я точно знаю, що дуже не хочу провести залишок свого життя на подібних барикадах. Я хочу будувати, створювати, допомагати, а не витрачати левову частину сил і часу на війну з наслідками жадібності і тупості купки ідіотів, яким не вистачає сил просто зупинитися, відійти і дати будувати країну тим, хто хоче жити нормально», – підсумував парламентар.

Коментарi

Коментарiв