Журналісти оприлюднили несподівані деталі про адвокатів Насірова

205
У команді захисту відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова є щонайменше двоє представників юридичної компанії FCLEX. Зокрема, 3-5 березня журналісти програми «Наші гроші» зафіксували партнера та керівника компанії Олега Маліневського серед захисників чиновника.

3 березня, разом з іншими адвокатами він прибув до лікарні «Феофанія», де після обшуків НАБУ перебував Насіров. Того дня Маліневський представився журналістам адвокатом голови ДФС. У наступні дні чоловік публічно не з’являвся в групі адвокатів Насірова.
Слід зазначити, що компанія FCLEX брала участь у господарських спорах в інтересах бізнес-структур, пов’язаних на той момент із українським бізнесменом і скандальним екс-нардепом Олександром Грановським.
Журналісти встановили, що троє адвокатів Насірова пов’язані між собою. Це Олександр Лисак, Олександр Мірошник та Ігор Черезов. Як захисники, вони протистоять НАБУ в кількох резонансних справах: Олександра Онищенка, Руслана Журила, Одеського припортового заводу та інших.
До речі, напередодні журналістка Оксана Денисова стала свідком розмови адвокатів Насірова, частину вона оприлюднила у своєму Facebook.
«Навіщо ходити в суд, якщо можна зайти в ресторан, де за сусіднім столом сидять усі адвокати Насірова, а з ними – невстановлена поки особа з повадками піарника? І хоча, в сухому залишку, сенсацій ніяких, але загальна стратегія зрозуміла: відбілювати клієнта, насамперед, від людської ненависті, а вже потім – юридично. Основне побоювання – по завершенню 72 годин, НАБУ одразу «закриє» Насірова за іншим епізодом», – процитувала журналістка адвокатів відстороненого очільника ДФС.

Коментарi

Коментарiв