Політолог: Затримання Насірова – погане шоу з бездарними режисерами

196
Політичний експерт Олександр Кочетков переконаний, що затримання відстороненого очільника ДФС Романа Насірова – лише постановка. До того ж, дуже бездарна.

«Чим довше дивлюся, тим більше переконуюся, що «затримання Насірова» – це погане шоу з бездарними режисерами-постановниками. Якщо в НАБУ всерйоз стурбовані результативністю затримання, то чому не блокували лежачого Насірова в палаті в «Феофанії»? А підозру йому вручили б уже вранці в понеділок, коли всі судді на роботі», – нагадав Кочетков, передає Інформаційний Акцент.
Проте, як він зауважив, затримання Насірова було анонсовано нардепом Сергієм Лещенком у соціальних мережах, тож «дороги назад не було».
«Це що за спецоперація така, яку попередньо засвічують для всіх бажаючих і причетних? Більшої профанації придумати складно. А коли з’ясовується, що в неділю суд працює в усіченому варіанті, то напарник Лещенка, депутат Найєм, починає збирати мітинг», – зауважив політолог.
«Невже високооплачувані професіонали з НАБУ не здогадались перед арештом зателефонувати до суду і дізнатися їхній розклад роботи? Або вони переплутали головного податківця з бабусею-пенсіонеркою, у якої немає грошей на спритних адвокатів, які використовують будь-яку помилку слідства?», – підкреслив експерт.
Але головне, за його словами, чи мітинг під судом може допомогти в пошуках спеціального судді з відводів, якого, згідно з розкладом, в неділю немає?
«Тоді вже розумніше збирати не мітинг, а одразу суд Лінча. Але Лещенко з Найємом мають намір подавати до суду на суд, щоби в суді довести бездіяльність суду, щоб … Ну, точно, шоу абсурду!», – упевнений фахівець.
«Єдине, що поки незрозуміло: Президент, його АП і Генпрокуратура зберігають завидний спокій. А значить, за ниточки шоу смикає саме Порошенко, який малює собі імідж борця з корупцією у верхніх ешелонах. Але тоді з якого дива йому підіграють Лещенко з Найємом, які начебто є непримиренними опозиціонерами? Або вже примирилися?», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв