«Придуркам слава»: колишній полонений звернувся до Савченко

287
Колишній командир підрозділу батальйону «Донбас», який провів у полоні бойовиків 9 місяців, Дмитро Куліш заявив, що усі спроби Надії Савченко й Володимира Рубана нібито допомогти визволенню українських полонених на Донбасі приносять нульовий результат і є провокацією, а спроби домовитися з такими маріонетками Москви, як ватажки угруповань «ДНР» і «ЛНР», Олександр Захарченко та Ігор Плотницький – безглузді.

«Що я їй міг би сказати? Я вважаю провокацією зайти у тюрму, і де немає живої душі, яка тебе підтримує, крім твоїх побратимах, які сидять по сусідніх камерах, сказати їм: «Слава Україні!». Я можу сказати: придуркам слава! Це мається на увазі до самої Наді. Якщо нічого більш розумнішого не придумала, то…», – підкреслив в ефіріРадіо Свобода колишній полонений.
«Яка користь з цього? Те, що родичі побачили на відео своїх рідних? Я розумію родичів. Я не розумію просто діянь, які робить Савченко. Ще один раз повторитися, що вони нічого не вирішують, то до них немає чого їздити. Якщо їхати, то їдь вже у Кремль, скажи Путіну: «Слава Україні!», – зазначив Куліш.
За його словами, якщо влада робить недостатньо, то в народних депутатів є більше можливостей, ніж особисто в мене для того, щоб зробити щось далі.
«Їхати в «ЛНР», «ДНР», куди вона там, в те ОРДЛО їде «козиними тропами». Народний депутат каже, що вона їздила «козиними тропами», що «СБУ «кришує» контрабанду». Пані народний депутат, то надайте докази. То надайте докази! Це такі ж самі слова… Знайшла вона там плюс шість душ. Якщо ти про них не знала, то це не значить, що ти їх там знайшла. Є офіційна позиція. Нічого вона там не знайшла», – наголосив боєць.
Він нагадав, що уже оприлюднював своє бачення щодо «козиних троп» і думку стосовно Володимира Рубана, який їздив до ОРДЛО разом із Савченко.
«Рубан – це один із інструментів СБУ, яка на той день працювала через Рубана таким чином. Ще раз повторю: ні Рубан, ні Савченко нікого у полон не взяли. Тому особисто свого полоненого вони не могли туди віддати. Тому Рубан, група «Патріот», ще працює СБУ, але СБУ не веде переговори з терористами, тому вона використовує волонтерів чи людей, які мали там зв’язки, і так далі. Добрі ці люди чи погані..», – резюмував Куліш.

Коментарi

Коментарiв