«Процес неминучий»: Кравчук упевнений у кардинальних змінах в Україні

240
Перший Президент України Леонід Кравчук заявив, що в умовах радикальних зовнішньополітичних змін у відносинах між провідними світовими державами – на Україну чекає неминуче зміцнення.

За словами Кравчука, нині між державами відбуваються радикальні ідеологічні та зовнішньополітичні зміни.
«І в цих умовах я зараз спостерігаю процес неминучого зміцнення нашої держави: через нашу політику, наші помилки, недоліки. Десь ми очищуємося, десь набираємо», – переконаний він.
 Іноді президент говорить те, що можна підтримати, так само і Гройсман», – зазначив в інтерв’ю Обозревателюекс-президент.
«Тобто люди починають формулювати свої політичні формули і пошуки Нових напрямків у політиці, беручи на озброєння іншу філософію – зміцнення нашої внутрішньої сили. Тому я думаю, що з часом Донбас примкне до України. Точно так же і Крим», – запевнив політик.
До слова, Кравчукзапевнив, що російський президент Владімір Путін має величезні амбіції, що перевищують його можливості, а це і може стати причиною його краху. Крім того, він зробив резонансну заяву щодо ядерної зброї, що останнім часом усе частіше обговорюють на тлі конфлікту з РФ.

Коментарi

Коментарiв