Нардеп: Рішення суду щодо Насірова – унікальне в історії України

249
Народний депутат Мустафа Найєм, який закликав активістів мітингувати під Солом’янським судом через справу відстороненого очільника ДФС Романа Насірова, переконаний, що рішення суду щодо нього є першим в історії України, коли арештовують чиновника такого рівня.

«Нам усе ж удалося! Це перше в історії країни рішення суду про арешт чиновника такого рівня. Найбільша сума застави. І це наша спільна перемога. Завдяки нашій акції Роман Насіров не щез, не зник, не захворів, а взяв повноцінну участь в засіданні суду», – підкреслив у своєму Facebook Найєм.
Проте, нардеп залишився дещо незадоволеним тим фактом, що суд призначив заставу у розмірі 100 мільйонів гривень замість 2 мільярдів, які пропонувалися раніше.
«Я не знаю розміру статків пана Насірова, не розумію, наскільки підйомною ця сума є для нього та його друзів, але, очевидно, що це неадекватна сума порівняно зі збитком, який йому інкримінують. Проте, це вже остаточне рішення суду. І воно є історичним», – упевнений політик.
Крім того, він наголосив, що це лише перший крок, тому «необхідно прискіпливо відстежувати розвиток ситуації навколо цієї кримінальної справи».

Коментарi

Коментарiв