Зброю знайшли у шахтах – РФ видала феєричну брехню у Ґаазі

287
Очільник департаменту з питань нових викликів і загроз, представник Росії під час розгляду судом у Ґаазі позову України проти РФ Ілья Рогачов заявив, що проросійські терористи ОРДЛО, яких Кремль регулярно забезпечує своєю зброєю, знайшли її нібито в шахтах Донбасу.

«Головне джерело зброї… – це запаси радянських часів, які були на території України. Велика частина цих запасів була залишена в шахтах Донбасу й опинилася у повстанців (терористів «ДНР/ЛНР»)», – заявив Рогачов, передає Європейська правда.
Крім того, за його словами, частину зброї бойовики викрали в українських військових.
При цьому Рогачов не зміг прокоментувати представлені докази використання терористами на Донбасі новітньої зброї, яка перебуває на озброєнні тільки армії РФ і в Україну ніколи не поставлялося.
Нагадаємо, 6 березня в Ґаазі (Нідерланди) почалися слухання за позовом України проти Росії про відповідальність за вчинення актів тероризму та дискримінації.
Позов був поданий 16 січня 2017 року в Міжнародний Суд ООН із метою залучення Російської Федерації до відповідальності за підтримку тероризму на Сході України і дискримінацію етнічних українців і кримських татар в окупованому Криму.
Засідання з питань запобіжних заходів триватимуть із 6 по 9 березня. 6 березня свою позицію представила Україна, 7 представить Росія, 8 і 9 березня Україна і Росія будуть представляти зауваження на позиції один одного.
Україну в суді представляє заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, а також американський професор Ґарольд Гонджу Коу і Марні Чик, партнер юридичної компанії Ковінгтон, що має контракт із Україною на представлення інтересів Києва в міжнародних судах.

Коментарi

Коментарiв