Політолог: Покази Насірова можуть розвалити владну вертикаль в Україні

174
Політолог, військовий експерт Олег Жданов запевнив, що влада до останнього намагатиметься зробити так, щоб відсторонений очільник ДФС ГФС Роман Насіров не давав свідчення правоохоронцям, оскільки багато представників влади замішані в його корупційних схемах.

Жданов нагадав, що це не перший епізод зі спробою заарештувати Насірова – перший був улітку 2016 року. Тоді це здійснювали силами Національної гвардії України і Національної поліції, які разом приїхали до офісу ДФС, де їх при вході зустріла фінансова поліція з автоматами і у бронежилетах.
Правоохоронцям так і не вдалося зайти всередину. Не було жодних слідчих дій. Очевидно, переконаний політолог, Насірова попередили завчасно.
«Насіров – це ключова фігура в плані політичної системи керівництва країни. Тому що з його годівниці годуються практично всі», – підкреслив в інтерв’ю Апострофу фахівець.
При цьому він звернув увагу, що питання з Насіровим було присвячене засідання Ради, на якому депутати намагалися зняти очільника Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника. Тоді створити тристоронню комісію для проведення експертизи діяльності голови НАБУ не вдалося, однак, на думку експерта, депутати будуть шукати інші способи змістити Ситника.
 
На думку Жданова, такими діями влада намагається захистити себе: «Ми ж прекрасно розуміємо, що якщо Насіров почне давати показання, то вертикаль влади може зруйнуватися в один момент».
Крім того, він підкреслив, що аналогічна ситуація спостерігатиметься якщо антикорупційні органи візьмуться за очільницю Національного банку України Валерію Гонтареву.
«Це такі ключові фігури, які будуть оберігати до останнього», – зауважив експерт, додавши, що влада спробує «знайти управу» на НАБУ.

Коментарi

Коментарiв