Навколішки молити вибачення в українців – експерт про те, що може врятувати Путіна

235
Професор Державного університету Ілії у Грузії, журналіст Олег Панфілов констатував, що президент США Дональд Трампа стає все жорстокішим по відношенню до Росії, Європа тільки посилює санкції, а друзів серед сусідніх країн стає все менше. Отож, як діятиме в таких умовах російський президент Владімір Путін?

У такій ситуації Путін мав би обрати найпростіший і кардинальний шлях – зруйнувати власну автократію та почати нарешті будувати демократію. Про це Панфілов пише у статті для Крим.Реалії.
«Відновити незалежні ЗМІ, розігнати Державну думу та заслати особливо вгодованих на тилові роботи в сільське господарство, прийняти в Кремлі і обійняти Касьянова, Навального та поцілувати Яшина, підвищити пенсії, знизити податки. Вивести війська з усіх створених Росією сепаратистських територій, приїхати в Київ і, вставши на коліна, попросити вибачення в українців», – підкреслив науковець.
Він висловив думку, що тільки таким чином Путіна визнають у США і в Європі як рівноправного демократичного лідера.
Проте, як він зауважив, на жаль, цього не станеться, оскільки нинішній лідер Росію розуміє демократію так само, і Сталін.
«У Путіна інше розуміння демократії – як у Сталіна. Тому Путін буде робити те, що він і хотів з самого початку, чого від нього чекали товариші з КДБ, радянські генерали російської армії і весь російський народ, вихований в радянських традиціях вождизму», – підсумував журналіст.

Коментарi

Коментарiв