Бірюков спрогнозував завершення війни на Донбасі, але «буде одна проблема»

275
Радник Президента України і міністра оборони Юрій Бірюков спрогнозував, що війна на Донбасі триватиме ще півтора-два роки. Проте радіти зарано, оскільки після цього виникне нова проблема.

За словами Бірюкова, чергова проблема буде пов’язана з нестачею фінансів для нині окупованих територій.
«Я не володію жодною інформацією. За моїми відчуттями, іще роки півтора-два, напевно», – висловив думку в інтерв’ю ONLINE.ua радник Порошенка.
На його переконання, реінтеграція окупованих територій до складу України може пройти без проблем. Як приклад він наводить возз’єднання Східної і Західної Німеччини.
«На жаль – і це стосується не тільки того регіону, це у цілому – для якоїсь дуже великої маси людей, не можу сказати у відсотках, але для якоїсь дуже великої маси людей, їм взагалі не дуже важливо, який прапор висить, який гімн, який герб, хто головний і так далі. Вони живуть своїм якийсь там життям… Відповідно, хтось втече. хтось там піде у підпілля, і доведеться ще якийсь час його виколупувати», – стверджує радник Міноборони.
«А так – ну, згадайте возз’єднання Східної і Західної Німеччини. Люди з абсолютно різним мисленням. Східних німців 40 років зомбували, зомбували, зомбували… і що, Німеччина досі відчуває якісь з цим проблеми? Та ні! Зняли стіну, прибрали кордон – стали будувати. Стали показувати, що можна жити нормально», – наголосив Бірюков.
За його словами, єдиною проблемою, що чекатиме на Україну у процесі реінтеграції окупованих територій, може стати питання нестачі фінансів.
«Нам важко буде відновити це все. Там просто дика кількість грошей піде на відновлення всієї інфраструктури, всього того, що було зруйновано. Це – так. А з точки зору людей – не думаю, що у нас якісь там надпроблеми будуть по їх реінтеграції», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв