«Не вірю»: психолог проаналізував поведінку Насірова в суді

217
Психолог, експерт із питань невербальної комунікації Валентин Кім проаналізував поведінку відстороненого очільника ДФС Романа Насірова під час судового засідання і пояснив, чи варто вірити його словам.

«Насіров демонструє втомленість, але скажу, що не дуже добре в нього це виходить. Тому що чоловік достатньо міцний, чоловік огрядний, сповнений сил, і для нього різко перейти зі стану демонстрації здоров’я у стан демонстрації хворобливості – це великий стрес для тіла, і він ніяк не може налаштуватися, відкалібруватися. Тому дивишся на таку поведінку і хочеться сказати – «не вірю!», – заявив в ефірі 5 каналу Кім.
За його словами, така поведінка, яку продемонстрував Насіров, є природною – це реакція завмирання у момент небезпеки.
«Для наших політиків така реакція характерна сама у якісь ключові моменти, коли руйнується кар’єра, і вони починають впадати і такий стан, мовляв, «Я мертвий, мене не чіпати», – підкреслив психолог.
Крім того, він прокоментував заяву політика про те, що коли йому зачитували підозру він нібито нічого не чув, оскільки перебував у коматозному стані.
«У коматозному стані людина лежить не так, як ми спостерігали, коли лежав Насіров. Він безумовно усе чув. Коли людина впадає у стан коми, її укладають так, щоб можна було проводити певні заходи – медичні чи реанімаційні. А тут ми бачимо – людина розляглася на подушках, підігнула одну ногу», – зауважив експерт.
«А тут несподівано зайшли слідчі, почали йому щось зачитувати, і ось він прикинувся. Відразу було видно, що він не був готовий», – запевнив фахівець.

Коментарi

Коментарiв