Росія досі не знає, як реагувати на Трампа – ІноЗМІ

208
Російський політолог Лілія Шевцова спрогнозувала, у що переростуть відносини між російським і американським президентами Владіміром Путіним і Дональдом Трампом, яким уже давно приписують «роман».

Про це вона написала у своїй колонці для видання The American Interest.
За її словами, президентство Трампа є головним болем для Кремля.
«Популярна думка, мовляв, Кремль мріяв бачити Трампа в Білому Домі, у кращому разі, перебільшення. Москві було би зручніше працювати з Ґілларі Клінтон. У міру того, як розгортається шоу Трампа, в російських політичних колах наростає жах. Спроби пропаганди демонструвати симпатію щодо Трампа погано маскують реальну стурбованість Москви», – підкреслила політолог.
Одним із таких прикладів, стверджує вона, є провал радника Трампа з національної безпеки Майкла Флінна, після якого Білий Дім змінив риторику щодо Росії на більш жорстку, і це неабияк розлютило Кремль.
«Із одного боку, Кремль хоче зберегти зручний майданчик для діалогу з Трампом; з іншого – повинен відповісти на випади Трампа, але не перестаратися. Росія досі не можу зрозуміти, як реагувати на Трампа. Російські політики напевно вітають перспективу зміни політичного курсу США, який може відкинути всі цінності і залишити європейських союзників у складному становищі», – підсумувала фахівець.

Коментарi

Коментарiв