Російський опозиціонер: Проект «Новороссія» успішно похований

232
Російський опозиційний політик Константін Боровой запевнив, що нині не спостерігається жодних ознак нової хвилі «російської весни» і відродження проекту «Новороссія» – він «благополучно похований».

«Немає жодних ознак відродження цього проекту. Він благополучно похований», – заявив у коментарі Обозревателю Боровой.
Він упевнений, що нове життя «Новороссії» неможливе в силу «реалій, які показали його абсолютну безперспективність і абсолютну брехливість».
«Ефект від цієї «російської весни» був пов’язаний із багатьма стражданнями для громадян України і загалом для громадян Росії теж – для тих, хто був захоплений цим вихором. Багатьох із них вже немає в живих. Тому багато оптимізму результати цієї «російської весни» не викликають», – підкреслив політик.
Імовірно, вважає він, «російська весна» може бути повторена силовими методами – власне, як і минулого разу.
«Але якщо минулого разу була хоча б видимість якоїсь слабкої підтримки громадян, то зараз у мене таке відчуття, що це викличе і протести, і опір, і протистояння з боку того, кого намагаються включити в цей «русскій мір», – наголосив опозиціонер.
За його словами, «з Кремлем, загалом, та ж ситуація: судячи з реакції на заклик Білого дому США звільняти Крим і Схід України, Кремль все ж обмірковує варіанти, пов’язані з доглядом із території України і припиненням цієї маленької війни».

Коментарi

Коментарiв