У владі декому невигідно тримати Насірова за ґратами – Сакварелідзе

338
Колишній заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе заявив, що відсторонений очільник Державної фіскальної служби Роман Насіров є основним свідком майбутніх справ проти кількох впливових посадовців і політиків, включно з Президентом Петром Порошенком і олігархом Рінатом Ахметовим.

«Ми хочемо довести справу Насірова до кінця та не дозволимо цьому цирку розвалити її. Це не просто банальна справа про корупцію високо посадовця. Насіров – основний свідок майбутніх справ проти президента України Петра Порошенка, «смотрящого» від «БПП» нардепа Ігоря Кононенка, екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, нардепа Віталія Хомутинніка та бізнесмена Ріната Ахметова. Насіров для них – золота рибка, за яку вони тримаються зубами», – підкреслив у коментарі Гордону колишній заступник Генпрокурора.
Він висловив переконання в тому, що домашній арешт – зовсім не те, що потрібно, щоб Насіров дав свідчення.
«Удома він би комфортно почувався, підтримував б зв’язок зі своїми друзями нагорі, а вони б його витягали. Насірова необхідно взяти під варту. Такі люди повинні нарешті повинні потрапляти до в’язниць. На займаній посаді Насіров задовольняв і Порошенка, і Кононенка, і Ахметова, і Хомутинніка – всіх. Саме тому вони бояться, що він опиниться за ґратами та дасть проти них свідчення. Насіров – символ кланового «договорняку», – підсумував Сакварелідзе.
Нагадаємо, 2 березня Національне антикорупційне бюро України повідомило про вручення підозри Роману Насірову за «справою Онищенка». Очільник ДФС підозрюється у вчинені дій, які завдали державі шкоди на суму у 2 мільярди гривень.
За результатами судового засідання, яке завершилося вночі проти 7 березня, опальному чиновнику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном у 60 днів із можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень.

Коментарi

Коментарiв