ЗМІ показали таємні статки скандального заступника очільника СБУ

231
Керівництво СБУ оголосило інформацію про статки своїх працівників державною таємницею, розголошення якої може завдати непоправної шкоди. Враховуючи масштаби корупційних скандалів, в які потрапляють працівники СБУ, причина такого супротиву декларуванню очевидна. Про це ідеться у розслідування Слідство.Інфо.

Найбільшу увагу журналістів до своєї персони привернув перший заступник голови СБУ Павло Демчина – власник чотирьох автомобілів та елітного житла.
За словами народного депутата України Сергія Лещенка, саме Демчина фактично керує відомством, особливо напрямками з бізнес-переділом ринку.
У ЗМІ 40-річного першого заступника очільника Служби безпеки України називають наближеним до президентського фаворита Ігоря Кононенка і наглядачем за СБУ від партії влади. Будучи відповідальним за боротьбу з хабарництвом, Демчина сам став фігурантом численних корупційних скандалів. Зокрема, заступник голови СБУ «засвітився» в інциденті на ринку скрапленого газу.
У листопаді 2016 році СБУ запідозрила у фінансуванні тероризму дві компанії, які імпортують в Україну сировину, та заблокувала роботу 16 трейдерів скрапленого газу. Не маючи офіційного пояснення від відомства щодо причини блокування ключових «гравців» ринку, Українська асоціація скрапленого газу зафіксувала на митниці пропуск вагонів сировини інших компаній.
Сергій Лещенко запевнив, що СБУ намагалась зачистити ринок для окремих фірм, а Павло Демчина безпосередньо контролював цей процес.
Паперова декларація пана Демчини за 2015 рік показала, що він нібито веде не просто скромний, а навіть аскетичний спосіб життя. Генерал-майор не має ані власного кутка, ані автівки, ані заощаджень. Так, станом на 2015 рік високопосадовець офіційно мешкав у відомчому гуртожитку СБУ.
Проте, попри дуже невеликі офіційні статки самого Павла Демчини, по-справжньому безбідне життя веде матір трьох дітей генерал-майора – така собі 35-річна Ольга Воловчук. Вона є власницею елітних автівок і мешкає у розкішному заміському маєтку. За інформацією журналістів, Ольга Вікторівна є цивільною дружиною нашого героя, яку він щонайменше протягом п’яти років ретельно приховує від громадськості.

Коментарi

Коментарiв