Зен Антіпоп: Скасувати 23 лютого та залишити 8 березня – компроміс із «совковими» традиціями

207
8-е березня – це 23-е лютого за старим стилем, от і все. І те, і інше є штучним лівацько-комуняцьким святом, яке й справді не має жодного стосунку ані до чоловіків, ані до жінок.
«23 февраля (8 марта) произошёл революционный взрыв, положивший начало Февральской революции». © Большая Советская Энциклопедия.
Чудово, що хоч через 23 роки Незалежності ми нарешті позбулися совкового «дня совєтской арміі 23-є фєвраля». І чудово, що врешті офіційно визнали справді історичне й суто українське військово-духовне свято – День козацької Покрови (14 жовтня). Щоправда, для усвідомлення шкідливості «свята» 23-го лютого знадобилася аж військова агресія Росії проти України…
Але скасовувати 23-е лютого та залишати 8-е березня – то є черговий ідіотський компроміс із совковими «традиціями». Так, ООН і справді відзначає цей день як міжнародний день боротьби за права жінок. Але у світі це приблизно таке саме «свято», як і, наприклад, 1-е грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом (та безліч інших подібних).
Натомість є і справді народне жіноче свято – День Матері (друга неділя травня). Це свято також є не лише міжнародним, але й традиційно відзначається серед українців.
Джерело: Зен Антіпоп

Коментарi

Коментарiв