Україна доведе у Міжнародному суді, що Росія фінансує тероризм – Клімкін

241
9 березня під час прес-конференції у Парижі очільник Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін пообіцяв, що українська зможе довести в Ґаазі, що Росія фінансує тероризм та порушує Конвенціяю про заборону расової дискримінації.

«Ми доведемо, що Росія фундаментально порушує конвенції, які встановлюють правила міжнародного миру», – заявив Клімкін, передає Інтерфакс-Україна.
Крім того, він назвав абсурдними докази і аргументи російської сторони, представлені напередодні в Міжнародному суді.
«Коли російські представники в Ґаазі офіційно говорять про те, що ці сотні танків, броньованих машин, нескінченна кількість артилерії, «Градів» і всього іншого просто знайдено в шахтах, з цього сміється весь світ, але це, звичайно, недобрий сміх. Ми розуміємо, з чим маємо справу, тому ми повинні довести виконання Мінська до кінця і повернути мир на Донбас», – підкреслив очільник МЗС.
Також він наголосив на важливості невизнання світовою спільнотою окупації Криму.
«Жодних компромісів у питанні тимчасової окупації Криму. Вона ніколи не буде визнана нашими партнерами і друзями. Це позиція всіх цивілізованих держав, і всіх, хто розбирається в міжнародних правилах і цінностях», – підсумував дипломат.

Коментарi

Коментарiв