Малоімовірно і наївно – експерт про план Польщі і Британії щодо Донбасу

213
Директор Київського інституту мирних досліджень Андрій Мішин оцінив ініціативу британської та польської сторін розробити альтернативний план для переговорів щодо Донбасу.

За словами фахівця, включення Великої Британії до врегулювання конфлікту на Донбасі виглядає малоймовірним та навіть наївним.
«Поляки свого часу заявили про те, що вони є авангардом боротьби ЄС проти російської економічної та політичної експансії. На цьому зовнішня політика Польщі істотно спала. Британія після другої світової війни є основним союзником США. Але сказати, що новий формат є можливим можна буде лише після того, як щось схоже ми почуємо від Держдепартаменту», – упевнений експерт.
«Більше того, озвучив пропозицію очільник МЗС Польщі, навіть не Британії», – підкреслив у коментарі Слову і Ділу Міщин.
«Якщо в Америці не готові сказати те, що Україні хотілося б почути, то просто кажуть «найближчі союзники США», тобто Британія, але реальність цього викликає великі сумніви», – зауважив політолог.
Крім того, він підмітив, що у у Британії є давній конфлікт з РФ пов’язаний із Березовським, Литвиненком та іншими персонажами.
«Тобто у Британії є конфліктне поле з РФ й виступати стороною рішення іншого конфлікту з Росією виглядає меншою мірою наївно. У будь-якому разі головне для України – почути позицію глобального та регіонального лідерів, тобто США та РФ. Лише тоді можна буде робити висновки», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв