Росія не має шансів перемогти Україну в Гаазі – російський опозиціонер

266
Російський опозиціонер і політичний експерт Константін Боровой висловив думку, що головним завданням Кремля під час процесу у Ґаазькому Міжнародному суді є показати, що Україна нібито не мала підстав для подання позову до Гааґи.

Боровой запевнив, що якщо Україна хоче перемогти в Міжнародному суді ООН, її представникам потрібно діяти без зайвих емоцій.
«У суді в Гаазі є дві складові: пропагандистська, яку Росія направляє на зовнішній ринок, і юридична. В суді перемагає той, хто спирається на закон. Зараз все залежить не від дипломатів, а від юристів. І тут важливо дотримання всіх тонкощів закону і різних процедурних моментів. Грузія свого часу програла суд, тому що не відмовилася від пропагандистської та інформаційної складової», – пояснив у коментарі Гордону Боровий.
Крім того, він запевнив, що Росія не має шансів на перемогу в цьому судовому процесі.
«У російських ЗМІ, звичайно, обговорюють цей судовий процес. Наскільки я розумію, Росія розраховує, що в Гаазі їй вдасться вивести Україну на емоції, як це було з Грузією. Перемогти в суді Росія точно не може, тому буде намагатися хоча б формально блокувати цей процес», – підкреслив опозиціонер.
«Звинуватити України в агресії проти РФ неможливо, оскільки усі події відбуваються саме на українській території. Для Москви головне завдання – показати, що Київ нібито не мав підстав для подання позову. Цього добиваються адвокати», – підсумував політик.

Коментарi

Коментарiв