Путін не може штовхнути «Мінськ», але уже має новий план – експерт

219
Військовий експерт Олег Жданов переконаний, що російський президент Владімір Путін уже зрозумів – штовхнути «Мінськ» не вдасться. Тому нині він шукає інші шляхи виходу.

«Путін розуміє, що на тиск ззовні він не може впливати. У Сирії переламати ситуацію на свою користь, щоб диктувати США будь-які умови і сісти з ними за стіл переговорів хоч з якимось козирем в руках, не вийшло. Найкращий друг Ердоґан позбавив російське угруповання всього: заборонив провезення через Босфор вантажів подвійного призначення, чим залишив російські війська в Сирії без палива, боєприпасів та продовольства. Путін розуміє, що потрібно шукати новий спосіб і знаходить альтернативу», – переконаний Жданов.
За його словами, нині лідер Кремля намагатиметься «всунути» Донбас Україні.
Як пояснив у коментарі Апострофу експерт, про цей намір свідчить той факт, що Росія визнала «документи» самопроголошених «республік», при цьому на інших окупованих Кремлем і невизнаних територіях користуються російськими документами, а місцевими.
Інший факт – так звана «націоналізація» підприємств терористами. На думку фахівця, так Кремль намагається створити щось на зразок економіки.
«Коли вони сформують ці два суб’єкти, саме два, «Новоросії» не буде, вони скажуть: хлопці, ваша територія, ваші люди? – Забирайте», – спрогнозував Жданов.

Коментарi

Коментарiв