Єльченко пояснив, чому насправді США не погодились на «велику угоду» з РФ

201
Посол України в ООН Володимир Єльченко зауважив, що для Росії стала дуже серйозною несподіванкою зміна риторики США. Проте, як він пояснив, одне питання – передвиборна риторика, а інша – реальні справи.

«І коли нові американські чиновники, які почали займатися російським питанням, прочитали в тих носіях інформації, які вони до цього не бачили, й побачили поведінку Росії раніше і зараз, у багатьох з них, думаю, думка дуже сильно змінилася», – підкреслив у коментарі Апострофу Єльченко, відповідаючи на питання, чи виправдалися надії російської сторони щодо «великої угоди» між США та РФ.
За його словами, увесь світ зацікавлений у тому, щоб США і Росія встановили нормальні відносини. Можливо, це допомогло б у врегулюванні ситуації навколо російської агресії проти України.
«Але, на жаль, ніхто краще за українців не розуміє, що таке Російська Федерація. І підстав сподіватися на те, що ось раптом, за день чи за місяць зміниться вся їхня психологія й вони стануть іншими, не доводиться», – зауважив посол.
Саму тому, переконаний він, усвідомлення реальної ситуації дуже швидко спонукає американських політиків дати адекватну оцінку ролі Росії у світі.
«Я не кажу, що мені хочеться, і для мене абсолютно не є позитивом, щоб США та Росія були ворогами, тому що від цього постраждають й інші. Але, на жаль, доводиться констатувати, що на сьогодні підстав встановити довірчі, нормальні відносини між США й Росією дуже небагато», – наголосив дипломат.
Нагадаємо, раніше про імовірне ухвалення такої «великої угоди» писало американське видання The Washington Post. Ішлося про те, що через своє безмежне захоплення «сильною рукою» й байдужість до вторгнення Росії на територію сусідів і в Сирії новий президент Дональд Трамп, схоже, готовий дозволити Кремлю домагатися своїх експансіоністських цілей, принаймні до певної міри.

Коментарi

Коментарiв