Не дай Бог допустити ще одну революцію. Люди навчились убивати – ветеран АТО

244
Ветеран АТО, поляк Конрад Камільський висловив думку, що протягом 25 років незалежності в Україні так і не з’явилась політична еліта, а країною продовжують керувати олігархи.

«Україна була найбільш заможною республікою Радянського Союзу. Люди, які взяли владу 25 років тому, віддали задарма усі козирі. На Заході зустрічаю українських іммігрантів, які завжди повторювали, що Україна для них була зоною виживання. «Там ніхто мені ніколи нічого не дав, не допоміг. Усе життя лише грабували». Намагався їх зрозуміти. Люди тут думають про те, як вижити, як нагодувати дітей. Захоплююся вашою терплячістю. Але чи є сенс терпіти у країні з величезними можливостями, яка сама себе може утримувати, бути однією з найзаможніших у Європі, а не найбіднішою з найбагатшими політиками?», – підкреслив Камільський.
«Я би дуже хотів, щоб Україна змінилась. Ви не заслуговуєте на таке життя», – додав поляк.
Він розповів, що коли вперше потрапив до України, одразу відчув близькість української душі. Проте дещо таки здивувало його, і змусило змінити ставлення до власної країни.
«Ніколи не думав, що полюблю польських чиновників, польських поліцейських, поки не приїхав до України. Коли приїжджаю до Польщі і хто мені починає розказувати, як там погано, я тільки голосно сміюся. Таких би я послав сюди пожити за 1 300 грн. Подивіться на політичну карту України. Тут немає жодної партії, яка би на зразок «лівих» захищала простих людей. Нема незалежних профспілок, соціал-демократичної партії. Усі – олігархічно-ліберальні: накрали, а потім санкціонували це. Поки не буде побудови країни знизу вверх, не буде ніякої Європи, тільки крах», – запевнив в інтерв’ю Gazeta.ua ветеран АТО.
Він переконаний, що українців слід навчати їхнім правам.
«Держава поставила українців у такі умови, що єдині для них розваги – секс і алкоголь. Із іншого боку, бачив на Лівобережній Bentley з салоном із крокодилячої шкіри. Де я тільки не був, а таку машину вперше зустрів в Україні», – розповів Камільський.
За його словами, новий Майдан або воєнний переворот призведе до трагічних наслідків.
«Не дай Бог допустити ще одну Революцію. По-перше: не існує організацій, які після неї навели б порядок. По-друге: в Україні є 250 тисяч людей, які навчились вбивати. У Києві багато зброї на руках. СБУ про більшість цієї зброї знає, але не все. Або не встигне зреагувати. Якщо ці люди вийдуть зі зброєю на вулиці – буде велика страшна різанина. Я би хотів щоби вийшло так, як у Польщі, Чехії ну на найгірший варіант – як в Румунії. Так пролилась кров, але не тисяч людей, сотні лише», – підкреслив він.
«Польщі потрібна сильна, незалежна Україна. Нинішня непотрібна нікому, бо вона сама того не хоче. Ваша влада не хоче ні в яку Європу. Тому що з такою моделлю управління, половину нинішньої еліти посадили б у в’язниці. Це злочинці», – підсумував боєць.

Коментарi

Коментарiв