Нардеп Семенченко заявив про перехід блокади Донбасу на другий етап

246
Народний депутат України Семен Семенченко заявив, що Штаб блокади торгівлі з окупантами переходить до другого етапу блокади, який зачепить російський бізнес в Україні.

Про це він повідомив у своєму Facebook.
«Петро Олексійович, доброго ранку! За минулу добу ваші торгові партнери здійснили 80 обстрілів позицій Українських військ. П’ять захисників України поранено, один травмований. Шановні підприємці, (які зареєстровані в Україні) використовували зенітки, міномети і стрілецьку зброю для поліпшення інвестиційного клімату на окупованих РФ територіях. Але це ж не привід припиняти торгівлю? Оскільки це «наші люди» і якщо вони втратять роботу, то вступлять до лав «бойовиків» і підуть вбивати Українців?», – підкреслив Семенченко.
«Пане президенте, ми виконуємо за вас вашу роботу. Те, що ви повинні були зробити ще у 2014-му. Але є ще одна погана для вас новина. Вся промисловість на окупованих територіях у критичному стані. А це значить: немає «податкових» відрахувань у «Л/ДНР», значить – немає доплат «бойовикам», немає закупівель форми та амуніції, немає розкішного життя ватажкам», – наголосив нардеп.
За його словами, якщо бойовикам таке не підходить, то у них є вибір – вступити до лав Збройних Сил України і захищати свою українську землю.
«А тим хто не хоче – хай платить РФ як країна-окупант. Не треба перекладати навантаження з її бюджету на плечі українців», – зазначив парламентар.
«Петро Олексійович, сьогодні будуть ще погані новини. Штаб блокади торгівлі з окупантами переходить до другого етапу Блокади. Це стосується і російського бізнесу в Україні і багато чого іншого. О 14:00 Штаб проводить прес конференцію. Спеціально для вас зроблю пряму трансляцію», – підсумував нардеп.

Коментарi

Коментарiв