Якщо влада не відреагує на вимоги націоналістів, вона приречена – думки експертів

201
Марш націоналістичних політичних сил 22 лютого сколихнув усю країну, проте влада зробила вигляд, ніби нічого не почула. Як вплине на ситуацію в країні бездіяльність керівництва держави – пояснили експерти у коментарі «Свободі».

«Марш національної гідності, який провели 22 лютого три націоналістичні сили, ‒ це перше попередження для влади, що у перспективі може перерости в реальну небезпеку. Якщо влада не буде реагувати на вимоги націоналістів і намагатися якось міняти свою політику, у тому числі з тих питань, які лунали на мітингу, безумовно, вона наразиться на прояви народних протестів», ‒ переконаний директор Агентства з моделювання ситуацій Віталій Бала.
Керівник аналітичного Центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов підкреслив, що акція 22 лютого підтвердила – саме праворадикали є переконливими лідерами в інформаційному полі.
«Вони мають ресурси, у тому числі силові, і сьогодні вони можуть контролювати вулицю. І це не можу не турбувати владу», – зауважив політолог.
«Оскільки жодна партія і близько не має у своєму розпорядженні таких мобілізаційних і силових ресурсів, як ті ж «Свобода» і «Національний корпус». У них є керованість, вибудувана партійна структура, і це лише питання часу, коли до них підтягнуться більше серйозні ресурси», – наголосив фахівець.
За його словами, владі важливо не допустити, щоб ця кількість праворадикалів не перейшла в політичну якість.
«Це не бабусі, не «арбайт-майданівці» Рабіновича, не люди Семенченка і Парасюка. Влада боїться провокувати правих. Те, що влада їх боїться, було досить помітно… Ніша правих партій – поки що 5-10%. І те, що вони намагаються об’єднатися – це, безумовно, правильно», – резюмував експерт.

Коментарi

Коментарiв