Експерт: Нова ціль Путіна – «самоліквідувати» Україну як державу

282
Директор Національного інституту стратегічних досліджень, академік, радник Президента України Володимир Горбулін заявив, що після провалу спроби силового встановлення «Новоросії» Кремль підготував ще один, не менш радикальний, план.

За словами Горбуліна, нині Кремль прагне домогтися іншої цілі – «само ліквідувати» Україну як державу. І першим етапом цієї стратегії, переконаний експерт, є тотальна хаотизація українського життя, а також – вплив на погіршення економічного становища в країні та агітацію за перевибори.
«Нам пропонують «забути про Крим», «провести вибори під наглядом російських військ», то «примиритися і не розбурхувати громадськість» – цих планів буде ставати все більше. І мета цих планів – переконати західних партнерів у тому, що рішення існують – просто «незговірлива» Україна не хоче їх шукати», – підкреслив у статті для ZN.UA фахівець.
Крім того, він зауважив, що зміна тактики Кремля помітна з того, як Росія активізувала своїх міжнародних радників, які пропонують Україні різноманітні «мирні плани».
Проте, як наголосив радник Президента, українська влада не має права погодитись на жоден із цих планів, оскільки країну буде втрачено.
«Реальним результатом реалізації будь-якого з цих «планів» стане втрата нами не частини України, не «окремих районів», а всієї країни. Бо будь-яка спроба «домовитися» з агресором (навіть опосередковано) призведе до масштабної політичної кризи», – резюмував Горбулін.

Коментарi

Коментарiв