Влада працює на російський капітал, поки українці воюють – аналітик

274
10 березня під час пікетування НБУ з вимогою націоналізувати російські банки, що діють на території України Олександр Солонько заявив, що нинішня влада стала на шлях відвертої колаборації з Кремлем.

Солонько констатував, що за той час, поки Національний банк України очолює Валерія Гонтарєва, частка російських банків у нашій країні невпинно зростає. Більше того, вони отримують рефінансування з державної скарбниці, а потім фінансують вбивства українців.
Так, націоналіст підкреслив, що влада посилює економічну залежність від Росії.
«Влада не просто нічого не зробила, щоби виключити економічну залежність України від країни агресора та окупованих територій ОРДЛО ‒ вона зробила все, щоби її поглибити. І після цього нам розповідають, що не можна націоналізувати російські банки, що не можна зупиняти торгівлю з ОРДЛО, бо є від того якась залежність. Таким чином, влада намагається розписатися в неспроможності та неповноцінності Української держави», ‒ заявив експерт.
Він нагадав, що, зокрема, «Свобода» з самого початку московсько-української війни вимагає розірвати економічні зв’язки з країною-агресором.
«Було подано близько півсотні проектів законодавчих актів щодо протидії агресорові. Проте владі це не цікаво ‒ їй цікаво заробляти брудні гроші на смертях українців. Для цього вона вже виявила готовність вступати у пряме протистояння з українською нацією. Сьогодні націоналісти ‒ єдині, хто здатен цьому протидіяти, і ми готові брати на себе відповідальність за відстоювання національних інтересів та захист української громади», ‒ наголосив активіст.
«Один відомий міністр від «Народного фронту» нині заговорив про санкції стосовно «Сбєрбанку». Через три роки після початку війни, після тисяч смертей українців. Він вже забув, що його бізнес-партнер тримав там сотні мільйонів гривень, які було виведено в офшори. І це той самий міністр, який просив дозвіл на розгін блокади торгівлі на крові», ‒ підсумував аналітик.

Коментарi

Коментарiв