Зрада чи перемога – що насправді означає нова «військова» допомога від Штатів

216
Цього тижня США надали 150 мільйонів доларів на допомогу українським Збройних Силах. Посол України в США Валерій Чалий пояснив, як насправді слід сприймати це рішення – зрада чи перемога?

У першу чергу, як запевнив Валерій Чалий, слід усвідомлювати, що це абсолютно «конкретні кошти під абсолютно реальні контракти». Про це він пише у своєму Facebook.
Посол підкреслив, що ці кошти – лише частина коштів від загальної суми – 350 мільйонів доларів, виділеної на потреби національної оборони України відповідно до чинного Закону про бюджет США на 2017 рік. Розподіл цієї суми триватиме протягом всього 2017 року.
Слід зауважити, що безпекова допомога США для України складається не лише з бюджету Пентагону.
Крім того, український представник нагадав про ще один цікавий факт: цей законопроект передбачає і повну заборону на контакт Пентагону з російським АТ «Рособоронекспорт».
«Так що це – однозначно #перемога! Більше 4000000000 гривень, наданих на безповоротній основі, використання яких суворо контролюється, фактично без корупційних ризиків без сумніву, посилять обороноздатність України», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв